Pllake Guri me motivet e festave ♥

  • Po kerkoni nje ide dhurate per Vitin e Ri ose Krishtlindjet? Atehere kjo eshte dhurata e Vitit te Ri e duhura per ju! Dhurata perfekte per te dashurit tuaj ne ditet festive.
  • Nje menyre krejtesisht unike per te uruar vitin e ri, me nje foto ne pllaken e gurit e stampuar me cilesi maksimale.
  • Menyre unike dhe e pakrahasueshme me kornizat e zakonshme te fotove.
  • Do i japi bukuri shtepise ose zyres tuaj.
  • Material eshte gur natyral me nje shtrese porcelani te shendritshme te bardhe ku behet stampimi..
  • Pllaka eshte me permasat 20 cm x 30  cm.
  • Porosia perfundohet 24 ore nga momenti kur e porosisni
  • Pagesen e beni pasi merrni produktin

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Pllake Guri me motivet e festave ♥”

Your email address will not be published. Required fields are marked *