Jasteku i festave te fundvitit

  • Po kerkoni nje ide dhurate per Vitin e Ri ose Krishtlindjet? Atehere ky eshte jasteku i Vitit te Ri i duhuri per ju! Dhurata perfekte per te dashurit tuaj ne ditet festive.
  • Material lino shume i bute dhe cilesi maksimale stampimi.
  • Jastiku eshte me permasat 40 cm x 40  cm.
  • Porosia perfundohet 24 ore nga momenti kur e porosisni
  • Pagesen e beni pasi merrni produktin

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Jasteku i festave te fundvitit”

Your email address will not be published. Required fields are marked *