Festoni me ne

uRONI TE DASHURIT TUAJ ME DHURatat tona

Produkte te personalizuara per Krishtlindjen dhe Vitin e Ri

Dizajnet me te dashura

Pllake guri me ore

Dizajni  me i bukur i javes

jasteket e festave

Edicionet festive

kuti & shishe Vere

our Featured Products

Nxito!

Zbritje sezonale

20 % zbritje ne te gjitha produktet per festat e fundvitit !

most loved products

Cfare thone klientet tane ..?

"Perfekte, ishte nje nder dhuratat me te bukura per familjen time. Cilesi maksimale."
5/5
Alkesia Bashaj
"Nje punim special nga ana juaj, dhe me cmim te leverdisshem. Do vazhdoj te jem klientja juaj!"
5/5
Brikena Kreka
"Wow, erdhi me pare nga sa e prisja. Shume e kenaqur nga puna juaj."
5/5
Joena_B
Featured in: